FLYING BULLS AEROBATIC TEAM

Flying Bulls Aerobatic Team se poprvé v sezóně 2015 představil v novém složení a zároveň i na nových letounech XtremeAir XA42.

Skupina ve složení Stanislav Čejka, Miroslav Krejčí, Jan Rudzinskyj a Jan Tvrdík vystoupí se zcela novým programem ve čtveřici, ve kterém nechybí ani delší sestava zrcadlové akrobacie, kolmý stoupavý výkrut nebo tlačené prvky, jak jsou známy z minulosti.

Flying Bulls Aerobatic Team je pokračovatelem Chrudimské čtyřky, založené v 60. letech Jiřím Tlustým, Božejem Stružem, Antonínem Klimendou a Ladislavem Bezákem.

Ve skupně se od 60. let minulého století vystřídali kromě Jiřího Tlustého a Božeje Struže také Laco Trebatický, Daňo Polonec, Jiří Saller, Jiří Vepřek a Radka Máchová. Skupina létala nejprve na Zlínech řady 26 a nakonec na typu ZLIN 50, se kterým se rozloučila začátkem roku 2015 vystoupením v Indii.

Skupina během svého působení získala několik titulů mistrů světa, vystupovala mnohokrát v Japonsku, Číně, Saudské Arábii, Spojených Arabských Emirátech, Kataru, Bahrajnu, Kuvajtu, Jordánsku, Kypru, Egyptě a prakticky v celé Evropě.

Pro skupinu pracujeme již od roku 1993.

FREESTYLE SHOW PETRA KOPFSTEINA

Free style akrobatická show Petra Kopfsteina, jednoho z nejlepších světových akrobatů současnosti, pilota Master Class Red Bull Air Race.


Petr předvádí svoji dechberoucí akrobatickou show na letounu Extra 330SC, jeho vystoupení je doprovázeno kouřovými efekty a trvá cca 10 minut. Rezervace vystoupení je třeba provádět s dostatečným předstihem a s ohledem na kalendář závodů Red Bull Air Race.


Petr závodí druhou sezónu v nejvyšší kategorii Masters ve světovém seriálu Red Bull Air Race. Před postupem do Masters prokázal své schopnosti v kategorii Callengers - během dvou let 7x dosáhl "na bednu"a v roce 2014 se stal celkovým vítězem poháru kategorie Challenger Cup.

WARBIRDY NA AIRSHOW

P51D MUSTANG EXCALIBOUR

Klasický a opravdový warbird, P51D Mustang. Cena vystoupení je předmětem individuální kalkulace. Požádejte si o spočítání nákladů pro Vaši akci! Požadavek dráhy min 1000m LDA, hangár nutný.

 

Letoun je originálním P51D vyrobeným v roce 1945. Po skončení své éry u armády byl pravidelným účastníkem amerických airshow a závodů v Renu.

 

V posledních letech je pravidelně vidět na leteckých dnech v ČR. Akrobatické vystoupení s Mirkem Sázavským za kniplem trvá cca 15 min.

NORTH AMERICAN T6/SNJ5

Neplačte za C11, je tu North American T6/SNJ5. Motor o výkonu 600HP, hluk, kouř a zážitek zaručen! Od sezóny 2013 možnost vystoupení skupiny až 4xT6! Cena vystoupení je předmětem individuální kalkulace. Požádejte si o kalkulaci nákladů pro Vaši akci!

NORTH AMERICAN T28

North American T28 Trojan Air Bear. Námořní letoun o výkonu 1425HP. Pečlivě zrestaurovaný držitel několika ocenění. Možnost vystoupení pouze na zpevněných letištích, případně provedení ukázky bez přistání. Cena vystoupení je předmětem individuální kalkulace. Požádejte si o spočítání nákladů pro Vaši akci!

TWINBEECH C45H "REDHEAD"

Největší letoun v nabídce, transportní dvoumotorový Beechcraft C45H, vojenská verze civilního Twinbeeche. N9550Z je v barvách M.A.T.S. Redhead v leštěném plechu je velmi fotogenický a k nepřehlédnutí. Cena vystoupení je předmětem individuální kalkulace. Požádejte si o spočítání nákladů pro Vaši akci! Diváci milují nejen vzhled letounu, ale i zvuk jeho dvou hvězdicových motorů Pratt & Whitney Wasp Junior.

BEECHCRAFT T34 MENTOR

Dvoumístný cvičný Beechcraft T34 Mentor, následník Texanu T6 a předchůdce Pilatusu PC7. Možnost akrobacie, kouř. Velmi rychlý a obratný letoun, výkon 300HP, perfektní renovace. Cena vystoupení je předmětem individuální kalkulace. Požádejte si o spočítání nákladů pro Vaši akci!

DEHAVILLAND BEAVER DHC2

Zástupce dříčů mezi letadly - bushplanů; hrdina každého pořádného dobrodružného filmu - DeHavilland DHC-2 Beaver N1966B. Cena vystoupení je předmětem individuální kalkulace. Požádejte si o spočítání nákladů pro Vaši akci!

CESSNA O2A

Nezaměnitelná silueta O2A z doby války ve Vietnamu. Jeden z mála originálně vybavených strojů na světě nese registrační značku N409TH. Tento konkrétní letoun létal v době studené války u USAF v Německu. Cena vystoupení je předmětem individuální kalkulace. Požádejte si o spočítání nákladů pro Vaši akci!

CASA / BUCKER 131 AKROBACIE